Osobní a rodinné horoskopy

Pojďte pomocí astrologie blíže poznat vaši osobnost. Poodhalíte své vzorce chování a poznáte významné životní oblasti.  Astrologický výklad horoskopů vám umožní lépe pochopit vaše vztahy. Astrologie vám usnadní orientaci v nelehkých životních situacích. Díky tomu začnete pozitivněji ovlivňovat svůj život.

ASTROLOGIE A HOROSKOPY

Osobní horoskop vás seznámí s vlohami, dispozicemi či naopak omezeními. Podpoříte vaše jedinečné schopnosti a budete moci je rozvíjet. Pochopíte svůj skrytý potenciál. Zjistíte informace o vašem dětství a rodinném prostředí. Současně poznáte, jaké typy partnerů budete do svého života přitahovat. Astrologie vám dále přinese informace o zdravotních dispozicích, studijních a profesních předpokladech, finanční gramotnosti a přístupu k lidem obecně. 

Foto: https://pixabay.com/cs/photos/esoterick%c3%bd-astrologie-horoskop-652641/

RODINNÉ HOROSKOPY

rodinných horoskopech se zrcadlí naše vztahy k rodičům, k dětem a k sourozencům. Poznáte osobnostní nastavení vašich nejbližších, stejně tak nahlédnete na jejich osudové směřování. Z rozboru vztahových dispozic a porovnáním horoskopů členů rodiny zjistíte, kde jsou nejdůležitější ohniska sporu nebo z jakých aspektů plyne vzájemná harmonie. Horoskopy členů rodiny vám poodhalí rodinné zátěže a ukáže se role v rodinném systému.

Zdroj: fotobanka

Proč požádat o výklad osobního/rodinného horoskopu?

Astrologie vás blíže seznámí se schopnostmi a vlohy, které můžete rozvíjet. Upozorní na vaše slabší stránky. Pokud se objektivně seznámíte s dispozicemi členů rodiny, máte možnost pochopit rozmanité aspekty jejich charakteru. Zároveň budete připraveni na případné napěťové vlivy a nelehké životní situace. Tuto službu doporučuji v kombinaci s karmickou numerologií data narození

Pokud chcete blíže porozumět sami sobě nebo své rodině, neváhejte požádat o astrologický výklad osobního/rodinného horoskopu.  Je to velmi jednoduché, stačí upřesnit datum narození, hodinu a místo. Výsledkem může být vyrovnaná osobnost, harmonie v oblasti rodinných vztahů a spokojenější život.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Klára Pokorná www.klara-pokorna.cz