Poznejte Eppi: Zlatnictví, kde vyrobí jakýkoliv šperk na míru

Pokud hledáte originální šperky české výroby, seznamte se s klenotnictvím Eppi, které sídlí v samém srdci Prahy. Tam vytvářejí zkušení zlatníci dechberoucí prsteny, náhrdelníky, náušnice a další šperky na míru, co plní i ty nejtajnější sny. Tak neváhejte, ponořte se do třpytivého světa Eppi a nechte si vyrobit model přímo pro vás.

Tradiční řemeslo, moderní technologie a udržitelný přístup

Klenotnictví Eppi, které v roce 2011 založili sourozenci Matej Sukovský a Eva Bunin, od samého začátku sází na výrobu unikátních šperků na míru, ke kterým nedávno přibyly i plně konfigurovatelné hodinky Vremmy, osazené diamanty a drahokamy. Vedle respektu k tradicím a mistrovskému umění Eppi drží krok s dobou, která si žádá udržitelný a inovativní přístup. Proto v devadesáti procentech případů k výrobě šperků používají recyklované kovy a do budoucna se chtějí dostat na celých sto procent. A vedle stále oblíbených přírodních diamantů nabízejí i jejich ekologičtější varianty, které rostou v laboratoři. Jmenují se lab-grown diamanty a kromě toho, že šetří naši planetu, jsou až o třicet procent levnější než diamanty, které se získávají těžbou.

Zdroj: fotobanka

Originalita a jedinečnost za cenu běžného modelu

Výhody šperků na míru jsou mnohé. Dostanete jedinečný kousek, u kterého nehrozí, že byste narazili na jiného člověka se stejným modelem. Jednoduše řečeno, všechny šperky na zakázku jsou dokonalé unikáty, co do posledního detailu splňují požadavky toho, kdo je navrhl. Zároveň jsou ideálním dárkem pro blízkou osobu, který za vás řekne víc než tisíc slov. A pokud se bojíte, že vás takový šperk vyjde mnohem dráž než ten „pultový“, nemějte obavy. V Eppi si zakládají na férovém přístupu a dostupných cenách, protože chtějí, aby si kvalitní šperky mohl dopřát opravdu kdokoliv.
Máte v hlavě nápad na vysněný šperk? Pak stačí, když vyplníte nezávazný formulář na stránkách Eppi nebo se domluvíte na konzultaci, která je zcela zdarma.

Zdroj: fotobanka